cca 1935-1940 A Franck cikóriakávé reklámplakátja, Macskássy Gyula(191... https://www.darabanth.com/hu/293-Gyorsarveres/293.0/Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~200041/cca-1935-1940-A-Franck-cikoriakave-reklamplakatja-Macskassy-Gyula1912-1971-grafikus-tervezC3~II1554271
1554271
12929
293
Printed Materials
Kikiáltási ár:
2 000 Ft 5,42 EUR , 6,25 USD
Leírás: cca 1935-1940 A Franck cikóriakávé reklámplakátja, Macskássy Gyula(1912-1971) grafikus tervezésében, jelzett, WIKO litográfia, Kassa, 27,5x14,5 cm
: ra