1937-1945 Bp., A Magyar Királyság által kiállított fényképes útlevél, katonatiszt feleségének a részére, meghosszabításokkal, 5 db 50 f. okmánybélyeggel, számos bejegyzéssel, két katonai hatóságok által kiállított igazolással, az egyik a Németországi Katonai Parancsnokság állította ki, kopottas vászontokban.