Festmények és grafikák

Tételek száma: 339

Zádor István (1882-1963):Lovak gémeskútnál. Litográfia, papír, jelzett, 24,5×33 cm
10281.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Zádor István (1882-1963): Tihanyi kompnál Litográfia, karton, kis gyűrődéssel folttal, jelzett, keretben 29×44 cm
10282.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

10283.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Zádor István (1882-1963): Halász, színezett rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 34,5×21,5 cm
10284.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,92
13,75

Zádor István (1882-1963): Országút. Rézkarc, papír, jelzett, 24×31 cm
10285.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Zeller jelzéssel: Napnyugta. Olaj, karton, sérült, 56×76 cm
10286.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Zobor Jenő (1898-?): Asztali csendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm
10287.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Zorkoczy jelzéssel: Tóparti fa. Olaj, karton, sérült, 83×37 cm
10288.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Xantus jelzéssel: Lovasok. Olaj, farost, 80×100 cm
10289.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Olvashatatlan jelzéssel: Holdvilágos nyári éjszakán álmodik a híd, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 12×7 cm
10290.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Holdvilágos téli éjszakán álmodik a híd, színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 11,5×7 cm
10291.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Olvashatatlan jelzéssel: Casting, olaj, farost, 25×20 cm
10292.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
37

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft