Festmények és grafikák Tételek száma: 339
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1551232
10257
293
Tóth György: Fekvő akt. Ceruza, papír, jelzett, 29,5x42 cm 1532622
10258
293
Tóth György (?- ): Akt, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24×15,5 cm 1532626
10259
293
Tóth György (?- ): Akt, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 32×24 cm 1550883
10260
293
Török Endre (1926-1980): Vitorlások a Balatonon. Színes linó, karton, jelzett, keretben, 26×33 cm 1556266
10261
293
Tulipán László (1943-2007): Tank. Rézkarc, papír, jelzett, 21×41 cm 1521359
10262
293
14000
Udvary Pál (1900-1987): Csopak. Akvarell, papír, jelzett, 32×46 cm 1453201
10263
293
Újházy jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, falemez, 39×54 cm 1534337
10264
293
Vadász jelzéssel: Város részlet. Tus, papír, üvegezett keretben, 23×32 cm 1556278
10265
293
Vajda Lajos (1922-2008): Húsvéti játék vásár. Plakát terv. "Módosítással kivitelezésre javasoljuk" felirattal a hátoldalán. Kollázs, papír, jelzett, 29×20 cm 1534983
10266
293
A. Varga Imre (1953- ): Kompozicó. Akrill, farost, jelzett, 29×41 cm 1554309
10267
293
Vasanits Zoltán (1971- ): Búcsúzás. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm 1521204
10268
293
Várdeák Ferenc (1897-): Utca részlet. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft