P. Burka Kelemen Dr. O.F.M.: Buttkay P. Antal O.F.M. Pápa. 1941, Szent Antal Hitbuzgalmi Folyóirat. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót az újrakötésnél felhasználták, foltos, kopottas borítóval, foltos szennylapokkal, 38-39 oldal közé kötve egy gépelt, pótolt oldallal (41-42 p.), rossz helyre kötve. A szerző által dedikált.