Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, II. kötet gerince sérült, az I. kötet megviselt állapotban, a gerince sérült, a hátsó borító sérült, a borító elvált a könyvtesttől, de a könyvtest egyben van.