Könyvek: Jog

Tételek száma: 18

Gerőcz Kálmán: Egyház és büntetőjog lélektani kapcsolatairól. Sátoraljaujhely, 1929, Vajda József-ny., 40 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
15106.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Dr. Gerőcz Kálmán: A büntetőjogi végszükség. Bp., 1914, k.n., 312 p. Megviselt félvászon-kötésben, rossz állapotban, a gerince hiányzik, a kötéstáblák lejárnak a könyvtestről, de a könyvtest egyben van, az első 14 oldal elvált a könyvtesttől.
15107.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Házasságkötés előtti kötelező orvosi vizsgálat. Szerk.: Dr. Melly József, Dr. Székely Miklós. Bp., 1942, Fővárosi Könyvkiadó Kft., 143 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15108.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Micskey Imre: Vízjogi és vízmívelési alapismeretek kézi könyve. Saját viszonyaira, s a hasznosítás igényeire való tekintettel írta - Nádor csatornai igazgató mérnök. Pest, 1868, Herz János, 102 p. Korabeli félvászon kötésben. Ritka!
15109.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

dr. Stiassny József: A mindennapi élet jogi problémái. Bp.,  é.n. Székely nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben
15110.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Az újítói és feltalálói jog kézikönyve. Szerk. Krasznai Mihály. Bp., 1956. Közgazdasági és Jogi. 214 p. Kiadói papírkötésben.
15111.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15112.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár Milleniumi emlékkiadás. 1740 - 1903. évi törvénycikkek. 12 kötet a sorozatból Bp., 1896-1903, Franklin. (Grill K.) Gottermayer féle, aranyozott félbőr kötésben. Jó  állapotban-
15113.

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,62
68,75

Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvények alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Budapest, 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötésben. Jó állapotban.
15114.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Lamm Vanda - Preschka Vilmos: Jogi lexikon. Bp., 1999. KJK. Kerszöv. Kiadói egészvászon kötésben, eredeti védőborítóval, jó állapotban.
15115.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Sebess Dénes, Börcsök Andor: Magyarországi birtokrendezés. Bp., 1909, Pesti Könyvnyomda Rt, 8+550 p. Átkötött félvászon kötés, a címoldal hiányzik, az első 8 oldal üres, az elsőre ceruzával beírták a címet, és a szerzők neveit, de a könyv teljes, és mindezek ellenére jó állapotú.
15116.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dr. Márkus Dezső (szerk.): A hatályos magyar törvények gyűjteménye. Corpus Juris Hungarici. (Magyar Törvénytár) I-V. +1912+1913+1915. Budapest, 1912-1913-1914-1916, Franklin-Társulat. Kiadói félbőr kötés, márványozott lapélekkel. Változó állapotban. A borítók viseltesek, kopottak, foltosak. Intézményi bélyegzővel. A könyvekben néhol bejegyzésekkel.
15117.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft