https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 392

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel. A szerző által aláírt.
1
15703.

Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. Budapest, 1942, May János Nyomdai Műintézet Rt. Kiadói félvászon kötés, picit kopott gerinccel. A szerző által aláírt.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szabó Pál: Isten malmai. Budapest, é.n. , Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, picit kopott borítóval.
1
15704.

Szabó Pál: Isten malmai. Budapest, é.n. , Athenaeum. Kiadói félvászon kötés, intézményi bélyegzővel, picit kopott borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kárpáti Aurél: A menekülő lélek. Budapest, 1935, Vajda János Társaság. Első kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. Felvágatlan példány. Megviselt állapotban.
1
15705.

Kárpáti Aurél: A menekülő lélek. Budapest, 1935, Vajda János Társaság. Első kiadás. Kiadói fűzött papírkötés. Felvágatlan példány. Megviselt állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyüjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917. Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 204p. + 11 t.  A könyv megviselt állapotban van! Ázott, foltos, kopottas. A kötése meglazult!
1
15706.

Éjfél. Magyar irók misztikus novellái. A novellákat Bálint Aladár gyüjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917. Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 204p. + 11 t. A könyv megviselt állapotban van! Ázott, foltos, kopottas. A kötése meglazult!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Szakadt, eredeti kiadói papírkötésben. A lapszélek piszkosak. Felvágatlan példány!
1
15707.

Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. XVII. kötet. IV. Henrik király. II. rész. Pest, 1870, Ráth Mór. Szakadt, eredeti kiadói papírkötésben. A lapszélek piszkosak. Felvágatlan példány!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Czillei Géza: Láthatatlan front. Bp., 1942, Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben.
1
15708.

Czillei Géza: Láthatatlan front. Bp., 1942, Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Új Rezső: Harsogjon az ének. Békéscsaba, 1959,  Békés megyei Tanács VB Művelődésügyi Osztálya, Hazafias Népfront Békés megyei Irodája. Kiadói papírkötés, némileg foltos borítóval. Jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. A szerző által Szántó Juditnak (1903-1963) dedikált példány, dátumozással. (1963. IV. 5.)
1
15709.

Új Rezső: Harsogjon az ének. Békéscsaba, 1959, Békés megyei Tanács VB Művelődésügyi Osztálya, Hazafias Népfront Békés megyei Irodája. Kiadói papírkötés, némileg foltos borítóval. Jó állapotban. Megjelent 1500 példányban. A szerző által Szántó Juditnak (1903-1963) dedikált példány, dátumozással. (1963. IV. 5.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Zágon István: Mindenkivel megtörténhetik. Budapest, é.n., Pallas Rt. Kiadói papírkötésben, pár lap foltos. A címlapon Zágon István aláírásával, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
15710.

Zágon István: Mindenkivel megtörténhetik. Budapest, é.n., Pallas Rt. Kiadói papírkötésben, pár lap foltos. A címlapon Zágon István aláírásával, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Seingalti: Casanova Jakab emlékiratai. Fordította Szász Károly. Budapest, 1907, Rozsnyai Károly. Átkötött félvászon kötéssel, megviselt borítóval, egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal.
1
15711.

Seingalti: Casanova Jakab emlékiratai. Fordította Szász Károly. Budapest, 1907, Rozsnyai Károly. Átkötött félvászon kötéssel, megviselt borítóval, egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Wilde Oszkár: Az odaadó barát / The Devoted Friend. Bp., 1920, Lantos (Kétnyelvű klassikus könyvtár 31.). Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
1
15712.

Wilde Oszkár: Az odaadó barát / The Devoted Friend. Bp., 1920, Lantos (Kétnyelvű klassikus könyvtár 31.). Tűzött papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Beniczkyné Bajza Lenke: A fátyol titka. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 188 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált kissé kopottas egészvászon-kötésben.
1
15713.

Beniczkyné Bajza Lenke: A fátyol titka. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 188 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált kissé kopottas egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szép Ernő: Régi kedvünk - A jázminok illata. (Egybekötve.)  Régi kedvünk. Major Henrik rajzaival. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Az eredeti borítót az újrakötésnél felhasználták. Jó állapotban. Első kiadás. A jázminok illata. Békéscsaba, 1917, Tevan-kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Az eredeti elülső borító kijár, de egyébként jó állapotban. Az eredeti borítót az újrakötésnél felhasználták. Első kiadás.
1
15714.

Szép Ernő: Régi kedvünk - A jázminok illata. (Egybekötve.) Régi kedvünk. Major Henrik rajzaival. Bp., 1919, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Az eredeti borítót az újrakötésnél felhasználták. Jó állapotban. Első kiadás. A jázminok illata. Békéscsaba, 1917, Tevan-kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Az eredeti elülső borító kijár, de egyébként jó állapotban. Az eredeti borítót az újrakötésnél felhasználták. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz