https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 392

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Tótfalusi István: Magyarító szótár. Idegen szavak magyarul. Bp., 2011, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
1
16027.

Tótfalusi István: Magyarító szótár. Idegen szavak magyarul. Bp., 2011, Tinta. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírborítóban. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gyurgyák János: Rövidítésszótár. Bp., 2005, Osiris. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
1
16028.

Gyurgyák János: Rövidítésszótár. Bp., 2005, Osiris. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
EUR
,
6,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. [Bp.], é. n., Lampel. Javított vászonkötésben, jó állapotban.
1
16029.

Rostand, Edmond: Cyrano de Bergerac. [Bp.], é. n., Lampel. Javított vászonkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Kunze, Horst: Schatzbehalter. Vom besten aus der älteren deutschen Kinderliteratur. Berlin, é. n., Kinderbuchverlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
16030.

Kunze, Horst: Schatzbehalter. Vom besten aus der älteren deutschen Kinderliteratur. Berlin, é. n., Kinderbuchverlag. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Cervantes: Don Quijote de la Mancha. Bp., é. n., Lampel. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1
16031.

Cervantes: Don Quijote de la Mancha. Bp., é. n., Lampel. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Illyés Gyula: Petőfi élete. Népkönyvtár 1. Bp., 1949, Athenaeum. Kiadói papírborító. Jó állapotban.
1
16032.

Illyés Gyula: Petőfi élete. Népkönyvtár 1. Bp., 1949, Athenaeum. Kiadói papírborító. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás.
1
16033.

Lengyel Menyhért: Taifun. Bp., 1909, Nyugat. Kiadói papírkötésben, a címlapot és a könyvdíszt Falus Elek rajzolta, a borítója és a gerince kopottas, a gerince kissé sérült, a kötéstáblák belseje, és a védőlapok hullámosak, kissé foltos lapszélekkel. Első kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Agatha Christie:  No. 16. Fordította Domina Márta. Bp., 1989, HUNGA-Print. Kiadói papírkötés, a kötése megtört, a 66-85 p. között a lapok kijárnak. A titokzatos stylesi eset. Függöny. Bp.,1990, Európa. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
1
16034.

Agatha Christie: No. 16. Fordította Domina Márta. Bp., 1989, HUNGA-Print. Kiadói papírkötés, a kötése megtört, a 66-85 p. között a lapok kijárnak. A titokzatos stylesi eset. Függöny. Bp.,1990, Európa. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz