https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 392

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Hegedűs Sándor: Ikaros. Dráma három felvonásban.+ A rab. Fantasztikus dráma három felvonásban. (Egybekötve.) Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 63+56 p. Átkötött egészvászon-kötés.  A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány.
1
15667.

Hegedűs Sándor: Ikaros. Dráma három felvonásban.+ A rab. Fantasztikus dráma három felvonásban. (Egybekötve.) Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 63+56 p. Átkötött egészvászon-kötés. A szerző, Hegedűs Sándor (1875-1953) által hugának, Hegedűs Rózsának dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hegedüs Loránt: Görgey. Drámai költemény négy felvonásban hat képben. Bp., [1938], Nyugat. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötésben, Görgey beragasztott fotójával, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.
1
15668.

Hegedüs Loránt: Görgey. Drámai költemény négy felvonásban hat képben. Bp., [1938], Nyugat. Kiadói kissé foltos egészvászon-kötésben, Görgey beragasztott fotójával, ex libris-szel. A szerző, Hegedűs Loránt (1872-1943) által hugának Hegedűs Rózsának dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Herczeg Ferenc: A nap fia. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Korabeli kissé foltos egészvászon-kötés, ex libris-szel. Első kiadás. A szerző által aláírt példány.
1
15669.

Herczeg Ferenc: A nap fia. Bp., 1931, Singer és Wolfner. Korabeli kissé foltos egészvászon-kötés, ex libris-szel. Első kiadás. A szerző által aláírt példány.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Herczeg Ferenc: Arany Szárnyak. Színmű három felvonásban, egy előjátékkal. Bp., 1944, Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval. Első kiadás. A szerző által dedikált példány.
1
15670.

Herczeg Ferenc: Arany Szárnyak. Színmű három felvonásban, egy előjátékkal. Bp., 1944, Uj Idők Irodalmi Intézet Rt. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval. Első kiadás. A szerző által dedikált példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar Kabaret. Második, tetemesen bővített kiadás. Összeáll és bev.: Hervay Frigyes. Geiger Richard festőművész eredeti rajzaival. Gyoma, 1911. Kner Izidor, 394+14 p. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
1
15671.

Magyar Kabaret. Második, tetemesen bővített kiadás. Összeáll és bev.: Hervay Frigyes. Geiger Richard festőművész eredeti rajzaival. Gyoma, 1911. Kner Izidor, 394+14 p. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Báró Eötvös József: A nővérek. Regény. Budapest, 1890, Ráth Mór. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel, Aufrecht és Goldschmied kiadó díszes, bibliofil kötésében, mely Gottermayer Nándor műhelyében készült, a gerincénél kisebb sérüléssel és kopással, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, de alapvetően jó állapotban.
1
15672.

Báró Eötvös József: A nővérek. Regény. Budapest, 1890, Ráth Mór. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel, Aufrecht és Goldschmied kiadó díszes, bibliofil kötésében, mely Gottermayer Nándor műhelyében készült, a gerincénél kisebb sérüléssel és kopással, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, de alapvetően jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászonkötésben, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. A szerző által dedikált!
1
15673.

Salamon Béla: Hej színművész!... Bp., 1939, Szerzői kiadás. Első kiadás! Kiadói illusztrált egészvászonkötésben, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. A szerző által dedikált!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fitz József: A magyar könyv története 1711-ig. Bp., 1959, Magyar Halikon. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kifakult, egyébként jó állapotban.
1
15674.

Fitz József: A magyar könyv története 1711-ig. Bp., 1959, Magyar Halikon. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél kifakult, egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. Bp., 1985, Könyvértékesítő Vállalat (Tudománytár). Az 1902-1904. évi kiadás (Bp., Franklin) reprintje. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
15675.

Ókori lexikon. Szerk.: Pecz Vilmos. Bp., 1985, Könyvértékesítő Vállalat (Tudománytár). Az 1902-1904. évi kiadás (Bp., Franklin) reprintje. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Nyirő József: Uz Bence. Budapest, 1936, Révai KIadás. Kiadói halinakötés, kissé kopottas, kissé  foltos borítóval.
1
15676.

Nyirő József: Uz Bence. Budapest, 1936, Révai KIadás. Kiadói halinakötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Tamási Áron: Ábel Amerikában. Bp., 1945, Révai. Kiadói félvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
1
15677.

Tamási Áron: Ábel Amerikában. Bp., 1945, Révai. Kiadói félvászon-kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
1
15678.

Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1942, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz