Könyvek: Egyéb

Tételek száma: 392

Rozmaringkoszorú. Szlovákiai magyar tájak népköltészete. Összeáll.: Kósa László. Pozsony, 1979, Madách. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15799.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15800.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15801.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15802.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Shakespeare összes művei I-II. Fordították többen. Bp., 1964, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé kopottas karton tokban.
15803.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

15804.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Leszler József: Nótakedvelőknek. Budapest, 1986, Zeneműkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, intézményi bélyegzővel.
15805.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Egyetemes lexikon. Főszerk.: Markó László. Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Díszes műbőr kötésben, jó állapotban.
15806.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Galsworthy, John: A Forsyte saga. 1., 4. köt. Bp., 1970, Magyar Könyvklub. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15807.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15808.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

15809.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Babarczi Schwartzer Ottó: "Csák." Vörösmarty Mihály Téboly-alakja. Budapest, 1890, Hornyánszky Viktor, 70 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
15810.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft