Nyomtatványok Tételek száma: 279
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1535533
12633
292
Printed Materials
1908 Trencséni Kerületi Betegsegélyező pénztár zárszámadása, mérlege és kimutatása. 16p. 1257612
12634
292
Printed Materials
cca 1910 Nikola Wszevolodoff orosz, cári vezérkari tábornok és családja 2 képeslap méretű kártya / Russian general and his family. 2 postcard sized cards 1544271
12635
292
Printed Materials
cca 1910 Heufel Sándor cseppfolyós gáz reklám prospektusa, rajzokkal, 22x13 cm 1257941
12636
292
Printed Materials
cca 1910 Vadászat, fegyverek szecessziós litho reklámgrafika. / Art nouveau advertising 27x36 cm 1544587
12637
292
Printed Materials
cca 1910-1939 12 db szentkép, közte litho 1484554
12638
292
Printed Materials
1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban / Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition 1396021
12639
292
Printed Materials
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta. 1396374
12640
292
Printed Materials
1912 Hotsy Pál (szerk.): Vasárnapi Ujság. 1912, 59. évfolyam, 27-52. szám. Töredék évfolyam. Kiadói festett, egészvászon kötés. Megviselt állapotban. A borítója foltos, kopott. A gerince sérült, 1545685
12641
292
Printed Materials
1912 Szabad-uszó-levél, nő részére, Császárfürdő, Bp., Attila-nyomda, kissé viseltes állapotban, hajtás nyomokkal. 1544255
12642
292
Printed Materials
cca 1913 Gellért Ignácz és Társa Audiffren-Singrün hűtőgépek reklámfüzet, katalógus, 18,5x24 cm 1299208
12643
292
Printed Materials
1913 Kunosi Ödön: Amerikai gazdasági vázlatok. Bp., 1913, Ráth Mór. 28 p. Különlenyomat a Közgazdasági Szemléből. Kiadói papírkötésben. 1545432
12644
292
Printed Materials
1914 A Zászlónk című újság XIII. évfolyamának 4. száma, benne háborús hírekkel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft