https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 279

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1873 Buda-Pest, A magyar királyi belügyministerium rendőri körözvénye valamennyi törvényhatósághoz 27. szám, 34×21 cm
1
12585.

1873 Buda-Pest, A magyar királyi belügyministerium rendőri körözvénye valamennyi törvényhatósághoz 27. szám, 34×21 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1875 Boríték a Székely Egyesület pecsétjével
1
12586.

1875 Boríték a Székely Egyesület pecsétjével

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.
1
12587.

1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
1
12588.

1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1880-1890 8 db csipkés szentkép, kis hibákkal
1
12589.

cca 1880-1890 8 db csipkés szentkép, kis hibákkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.
1
12590.

1881 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1881, Légrády-Testvérek, 331 p.+5 t. Átkötött félvászon kötés, kissé foltos lapokkal, magyar és német nyelven.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1882 A kassai kataszt, kerület tiszjövedelmeinek fokozata. Kassától Ungváron át Szopotkóig. 60x50 cm
1
12591.

1882 A kassai kataszt, kerület tiszjövedelmeinek fokozata. Kassától Ungváron át Szopotkóig. 60x50 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score
1
12592.
Anyagjel

1883 Kottát ábrázoló levélpapír és boríték / Fancy writing paper and envelope with score

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1
12593.

1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
1
12594.

Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1890 Schicht szappan gyűjtőkártyák 9 db liografált kép Norvégia tájairól / Landscapes of Norway 9 litho images on soap collectable cards 12x9 cm
1
12595.

cca 1890 Schicht szappan gyűjtőkártyák 9 db liografált kép Norvégia tájairól / Landscapes of Norway 9 litho images on soap collectable cards 12x9 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
1
12596.

1895-1901 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1894-1899. évi jelentéséből. Bp., 1895-1901, Franklin-Társulat, 35+26+25+28+26+25 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz