https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 279

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1996-1997 3 db FTC Ferencváros témájú nyomtatvány: Fradi múzeum emlékjegye, emléklap pecséttel, FTC címeres bélyeg
1
12816.

1996-1997 3 db FTC Ferencváros témájú nyomtatvány: Fradi múzeum emlékjegye, emléklap pecséttel, FTC címeres bélyeg

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1993 Antall József miniszterelnök halála alkalmából kiadott 4 db emlékszám
1
12818.

1993 Antall József miniszterelnök halála alkalmából kiadott 4 db emlékszám

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1993 Hungária Biztosító naptár, összehajthatós, szép állapotban, 7x21cm
1
12819.

1993 Hungária Biztosító naptár, összehajthatós, szép állapotban, 7x21cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Braskó Csaba: JövőTeremtő Program. Gondolkodási stratégiák a holnaphoz. h.n., (2013), Szemlélet fejlesztés. Kiadói tüzött és spirálozott papírkötés, kartont tokban, bontatlan kiadói zsugorfóliában.
1
12820.

Braskó Csaba: JövőTeremtő Program. Gondolkodási stratégiák a holnaphoz. h.n., (2013), Szemlélet fejlesztés. Kiadói tüzött és spirálozott papírkötés, kartont tokban, bontatlan kiadói zsugorfóliában.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Roma 32 Vedute a Colori Parte I. Képes leporelló Róma városáról. Öt nyelvű leírásokkal. Kopott papírkötésben.
1
12821.

Roma 32 Vedute a Colori Parte I. Képes leporelló Róma városáról. Öt nyelvű leírásokkal. Kopott papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Das deutsche Weltbad: Karlsbad, 15 db leporelló kép
1
12822.

Das deutsche Weltbad: Karlsbad, 15 db leporelló kép

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Le pitture di Roma: Stanze di Raffaello, leporellófüzet 20 db képpel
1
12823.

Le pitture di Roma: Stanze di Raffaello, leporellófüzet 20 db képpel

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ricordo di Roma. Parte I. 32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítója kopottas. / Pictures about Rome with pull-out leporello, in four languages.
1
12824.

Ricordo di Roma. Parte I. 32 Vedute. Képes leporelló Róma városáról, látképekkel, négynyelvű leírásokkal. A borítója kopottas. / Pictures about Rome with pull-out leporello, in four languages.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db:  Fényképezzünk jól! Bp., é.n. ,Pallas nyomda. Kiadói papírkötés, foltos. Gerevich László: A budai vár. Budapesti séták. Bp., é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség és a Társadalom- és Természettudomány Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés.  Válogatott kínai közmondások. Ferences világmissziók. Bp., é.n, Ferences Missziók Orsz. Központja. Kiadói papírkötés.
1
12825.

Vegyes nyomtatvány tétel, 3 db: Fényképezzünk jól! Bp., é.n. ,Pallas nyomda. Kiadói papírkötés, foltos. Gerevich László: A budai vár. Budapesti séták. Bp., é.n., Fővárosi Emlékműfelügyelőség és a Társadalom- és Természettudomány Ismeretterjesztő Társulat. Kiadói papírkötés. Válogatott kínai közmondások. Ferences világmissziók. Bp., é.n, Ferences Missziók Orsz. Központja. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Utasítás légkábelek építésére. Készült a  Postavezérigazgatóság megbízásából, szolgálati használatra. Bp., é.n., Koltai Ernő könyvnyomdája.
1
12826.

Utasítás légkábelek építésére. Készült a Postavezérigazgatóság megbízásából, szolgálati használatra. Bp., é.n., Koltai Ernő könyvnyomdája.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vegyes, magyar és külföldi  névjegykártya tétel Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének hagyatékából, cca 50db
1
12827.

Vegyes, magyar és külföldi névjegykártya tétel Dr. Pfeilmayer Artúr, a GAK-22 Dino motoros repülőgép egyik tervezőjének hagyatékából, cca 50db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Zemplényi Imre: A dohányzás és szeszfogyasztás egészségügyi vonatkozásai. Boldog Élet Könyvtára. Élet és egészség kiadás. Bp., Gyarmati és Bősz-ny. Tűzött papírkötés, foltos borítóval, 48 p.
1
12828.

Dr. Zemplényi Imre: A dohányzás és szeszfogyasztás egészségügyi vonatkozásai. Boldog Élet Könyvtára. Élet és egészség kiadás. Bp., Gyarmati és Bősz-ny. Tűzött papírkötés, foltos borítóval, 48 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05
EUR
,
8,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz