https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 279

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1932 Bp., A Magyar Fürdőélet II. évfolyamának 11. száma, fotókkal, illusztrációkkal
1
12720.

1932 Bp., A Magyar Fürdőélet II. évfolyamának 11. száma, fotókkal, illusztrációkkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Két szám a Magyar Könyvbarátok Diariumából. 1933. 7-8. szám, 1934 7-8. szám. Budapest, 1933, 1934, A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tűzött papírkötés, 53+63 p.
1
12721.

Két szám a Magyar Könyvbarátok Diariumából. 1933. 7-8. szám, 1934 7-8. szám. Budapest, 1933, 1934, A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tűzött papírkötés, 53+63 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1934-1966 3 db illusztrált étlap, 2 db Italian Line válallat étlapja, spanyol és olasz nyelven, az egyik sérült./ 1934-1966 Illustrated menus, 3 pc., two of these the Italian Lines menus, in Spanish and Italian language, one menu damaged.
1
12722.

1934-1966 3 db illusztrált étlap, 2 db Italian Line válallat étlapja, spanyol és olasz nyelven, az egyik sérült./ 1934-1966 Illustrated menus, 3 pc., two of these the Italian Lines menus, in Spanish and Italian language, one menu damaged.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1934 Honvéd Lovas Olimpia Bizottság országos lovasmérkőzéseinek programja, 28. p.
1
12723.

1934 Honvéd Lovas Olimpia Bizottság országos lovasmérkőzéseinek programja, 28. p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1934 Deutsche Kulturbilder német történelmet és kultúrát felvonultató cigarettakép gyűjtemény 300 kép, kompletten / Collection of German cigarette pictures in album alltogether 300 images
1
12724.

1934 Deutsche Kulturbilder német történelmet és kultúrát felvonultató cigarettakép gyűjtemény 300 kép, kompletten / Collection of German cigarette pictures in album alltogether 300 images

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1934 Drogista Közlöny, szerkeszti: Kádár Gyula, 31. évfolyam 15. szám
1
12725.

1934 Drogista Közlöny, szerkeszti: Kádár Gyula, 31. évfolyam 15. szám

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1935-1940 Hvar, Jugoszlávia, Hotel Kovacic képes ismertető prospektus
1
12726.

cca 1935-1940 Hvar, Jugoszlávia, Hotel Kovacic képes ismertető prospektus

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 47. évfolyam. Teljes évfolyam, 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Balaton különszámmal, térképpel.
1
12727.

1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 47. évfolyam. Teljes évfolyam, 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Balaton különszámmal, térképpel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Egyesített gyógyszer-árszabás. Bp., 1935. Magyar Gyógyszerész Egyesület. 160p. Egészvászon kötésben.
1
12728.

Egyesített gyógyszer-árszabás. Bp., 1935. Magyar Gyógyszerész Egyesület. 160p. Egészvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1916 A Három kislány 100. előadása, a  Vígszínház jubileumi ajándéka, sok fényképpel a színészekről, 23x15 cm
1
12729.

1916 A Három kislány 100. előadása, a Vígszínház jubileumi ajándéka, sok fényképpel a színészekről, 23x15 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
6
 
1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, XLVII.  évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1935, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
1
12730.

1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, XLVII. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1935, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.
1
12731.

Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,38
EUR
,
13,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz