Két szám a Magyar Könyvbarátok Diariumából. 1933. 7-8. szám, 1934 7-8. szám. Budapest, 1933, 1934, A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Tűzött papírkötés, 53+63 p.
1934-1966 3 db illusztrált étlap, 2 db Italian Line válallat étlapja, spanyol és olasz nyelven, az egyik sérült./ 1934-1966 Illustrated menus, 3 pc., two of these the Italian Lines menus, in Spanish and Italian language, one menu damaged.
1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 47. évfolyam. Teljes évfolyam, 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Balaton különszámmal, térképpel.
Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.