~1960-1970. "Egység Bajnokság" zománcozomm fém jelvény tokban (37mm) +... https://www.darabanth.com/hu/291-Gyorsarveres/291.0/Numizmatika/Falerisztika-Kituntetesek-jelvenyek~200017/7E1960-1970-Egyseg-Bajnoksag-zomancozomm-fem-jelveny-tokban-37mm-plus-Kivalo-Tarsadalmi-Mu~II1537180
1537180
30839
291
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,71 EUR , 3,13 USD
Leírás: ~1960-1970. "Egység Bajnokság" zománcozomm fém jelvény tokban (37mm) + "Kiváló Társadalmi Munkáért" zománcozott, aranyozott jelvény sérült tokban (31mm) + 1971. " Középületépítő Vállalat" Br plakett hátoldalán az osztályvezető nevével, sérült tokban (105mm) T.1-,2
: ttg