Vegyes vadászati témájú könyvek, 3 db:
Széchényi Zsigmond: Szarvasok... https://www.darabanth.com/hu/290-Gyorsarveres/290.0/Konyvek/Konyvek-Vadaszat~100036/Vegyes-vadaszati-temaju-konyvek-3-db---Szechenyi-Zsigmond-Szarvasok-nyomaban-es-egyeb-C3~II1527598
1527598
15422
290
Books: Hunting
Leírás: Vegyes vadászati témájú könyvek, 3 db:
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
Széchényi Zsigmond: Denaturált Afrika. (Feleségemmel a Fekete Földrészen.) Bp., 1968, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
Magyar László: Ártéri szarvasok. Nimród-füzetek 4. Bp.,1988, Pallas Lap és Könyvkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés.
: vörös_iván