Keresztury Dezső: Balaton. Officina képeskönyvek. Budapest, 1940, Officina, 71 p. Kiadói kartonált papírkötés, számos fekete-fehér illusztrációval, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, ceruzás bejegyzésekkel, ex libris-szel.