Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 28

Venesz József: A magyaros konyha. Bp., 1965, Minerva Kiadó. Kiadói egészvászon-kötésben, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva, a fotóknál két oldal cellux-szal javított, de egyébként jó állapotban.
15392.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Komáry Erzsébet: A polgári háztartás szakácskönyve kezdő főzőnőknek. Bp., 1906, Toldi Lajos. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, megviselt, széteső állapotban.
15393.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17

Dr. Oetker Rezepte für küche und haus! Dr. Oetker receptfüzet. Wien, é.n., J. Weiner, 48 p. Tűzött papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
15394.

Kikiáltási ár:
800 Ft

9 db különféle szakácskönyv, érdekes receptekkel, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.
15395.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17

Vegyes gombászati témájú könyvek, 2 db:  Gombatermesztés. Szerk.: Balázs Sándor. Bp., 1979, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány, kissé kopottas borítóval.  Dr. Lévai Judit: Terítéken a gomba. Bp., 1986, Medicina. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15396.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Jávorka Sándor, Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Függelék: Az északi-Kárpátok virágai. Bp., 1972, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, javított kiadás. Kiadói illusztrált félvászon kötés. Jó állapotban.
15397.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Madzsar József, Somogyi Mihály, Svastits Vilmos: Takarékos főzés. Két heti élelmezés étlapjai, költségvetései és receptjei. Bp., é.n., Szerzői kiadás, 39 p. Papírkötésben, szakadozott, foltos állapotban.
15398.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vegyes gasztronómiai könyvek, 2 db:  Lévai Vera: Kelet-európai szakácskönyvek. Bp., 1983, Minerva. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. Gundel Károly: Kis magyar szakácskönyv. Átdolgozták fiai Gundel Ferenc, és Gundel Imre. Bp., 1984, Corvina. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15399.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Turós Lukács: Lányok, asszonyok szakácskönyve. Bp., 1967, Minerva. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15400.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vegyes gasztronómiai témájú könyvek, 2 db:  Gundel Imre: Gasztronómiáról és Gundelekről. Bp., 1987, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötésben. A szerző által dedikált! Szépirodalmi Figyelő. Irodalmi, kritikai, szemléző folyóirat, 2012 1., Gasztronómia és irodalom. Papírkötésben.
15401.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Magyar Konyha két kiadványa: Művészek főzőkanállal. Bp.,1981, IPV. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. A főzőkanál művészei. Bp.,1982, IPV. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15402.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
10

Étterem és bor kalauz 2008. Pécs, 2008, Pécsi Direkt Kft. Kiadói papírkötés.
15403.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft