A 25 éves mozi. Szerk.: Dr. Lányi Victor, Radó István, Held Albert. Budapest, 1920. Bíró Miklós Nyomdai Műintézete. Számozott (43/1050), Dr. Lányi Victor által aláírt példány. 225 rajzzal. Kiadói kopottas, kissé sérült félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.