https://www.darabanth.com/hu/29-Nagyaukcio/29.1/Numizmatika/Militaria~11797/Nagy-Britannia-1950-1953-Koreai-Haboru-Sorkatonai-Szolgalati-Erem-aranyozott-Br-kituntetC3~II1768594
1768594
30537
29
Military
Numizmatika
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68 EUR, 25,00 USD
LeÃrás:
Nagy-Britannia(?) 1950-1953. "Koreai Háború Sorkatonai Szolgálati Érem" aranyozott Br kitüntetés szalagon, angol nyelvű tÃpus "Az Egyesült Nemzetek Alapokmánya alapelveinek védelme érdekében". Eredeti, "E" jelzésű (England?), sérült tokban (35mm) T:2
/ Great Britain 1950-1953. "Korea Korean War Service Military Medal" gilt Br decoration with ribbon, English language type "For Service in Defence of the Principles of the Charter of the United Nations". In original, "E" marked (England?), damaged case (35mm) C:XF
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ttg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m