Nyíregyháza és Szabolcsvármegye Községei. Szerk.: Hunek Emil.Magyar Városok és Vármegyék Monografiája VIII. kötet. Bp., 1931, Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala,(Elek Nyomda), 362 p.+9 t.+141p.(Személyi adattár). Szövegközti táblázatokkal, térképekkel, fekete-fehér képtáblákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.