Turul. A Magyar Heraldikai és Genealogiai Társaság Közlönye. Az igazgató-választmány megbízásából szerkesztik báró Nyáry Albert és Fejérpataky László. 3-4. kötet, egybekötve. 1885-, 1886-dik évi folyam.
Bp., 1885-86. Magyar Heraldikai és Genealogiai Társaság. (4)+192 p. + 6 tábla (4 színes, 1 beragasztott) ; (4)+200 p. + 4 tábla (színes, egy kétoldalas). Korabeli félvászon kötésben, gerinc sérült