Fornády Elemér: A borkezelés mestersége. Gyakorlati borgazdaság. Bp.,(1948), Budapesti Szállodások és Ve4ndéglősök Ipartestülete,(Merkantil-ny.), 528 p. Kiadói félvászon-kötés, laza, kissé sérült fűzéssel az elülső kötéstáblánál, kis sérüléssel a hátsó kötéstáblán. A szerző, Fornády Elemér (1895-1952) dedikációjával.