https://www.darabanth.com/hu/29-Nagyaukcio/29.1/Konyvek/Konyvek-Jog~12113/A-mezogazdsagi-s-mezorendorsegi-torveny-1894-XII-t-cz-osszes-vegrehajtasi-rendeletei~II1774496
1774496
15070
29
Books: Law
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
LeÃrás:
A mezÅ‘gazdsági s mezÅ‘rendÅ‘rségi törvény (1894: XII. t. cz.) összes végrehajtási rendeletei. Magyarázatokkal s idézésekkel. Betűsoros tárgymutatóval. Bp.,(1894),Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 232+XIII+3 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, egy-két ceruzás aláhúzással, kissé foltos, kissé kopott borÃtóval, de alapvetÅ‘en jó állapotban. Heumann Mór szabadkai könyvkereskedésének bélyegzÅ‘jével.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: pintér_henrietta
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m