Lenkei Zsigmond: A mosolygó mozi. 30 év derűje, jókedve a filmvászon magyar birodalmában. 1900-1930. Bp.,(1931), Mozivilág, (Radó-ny.), 203+5p. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, az eredeti illusztrált papír védőborítót bekötötték, jó állapotban.