1947 Filmművészeti évkönyv, XXVIII. évfolyam, szerk. Lajta Andor, rekl... https://www.darabanth.com/hu/29-Nagyaukcio/29.1/Konyvek/Konyvek-Filmmuveszet~11767/1947-Filmmuveszeti-evkonyv-XXVIII-evfolyam-szerk-Lajta-Andor-reklamokkal-felvaszon-ko~II1732466
1732466
15209
29
Books: Film
Leírás: 1947 Filmművészeti évkönyv, XXVIII. évfolyam, szerk. Lajta Andor, reklámokkal, félvászon kötés, gerincnél részben levált, kopottas állapotban, 447p
: tánczos_gábor