Szobrok, plakettek

Tételek száma: 12

Csúcs Ferenc (1905-1999): Vikunya borjú. Bronz, jelzett, márvány talapzaton, m:20 cm, h:17 cm
11070.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,80
250,00

Enyedi János (1937-): Hajló formák 1993. Hegesztett acél, jelzett, m:47 cm,  37×18 cm (kb 12 kg)
11071.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Vizsolyi János (1959-): Feltörő elemek. Bronz, jelzett, m:47 cm
11072.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
325,20
375,00

Beszédes János László (1874-1922): Pipáját töltő csikós. Bronz, jelzett, alabástrom talapzattal, m: 40 cm
11073.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

Szamovolszky Ödön (1878-1914): Az első vallomás. Bronz (üreges), jelzett, fa alapzaton (mozog), m:30 cm, 34×20 cm
11074.

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
487,80
562,50

Balázs István (1908-1997): Fiúk / legények. Bronz szobor pár. Márvány talapzat. Jelzett. 21 cm, 24 cm
11075.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

Kutas László (1936-): Janus Pannonius "Ferdén álló agyarával...". Bronz vadász falikép, jelzett, 19,5×29,5 cm
11076.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

XIX. sz.: Szent József faragott fa szobor talapzaton. / Saint Joseph carved wooden statue 45 cm
11077.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Tóthy Gyula (1893-1970): Síró kislány (art deco) 1911. Feastett gipsz, apró lepattanásokkal, jelzett, m: 30 cm (talapzattal)
11078.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Jelzés nélkül: Faun és nimfa. Bronz szobor,  márvány talapzaton / Nimph and faun. Bronze status 23x13 cm
11079.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

cca 1910 Szecessziós ón feszület fa alapon. / Art nouveau tin crucifix on wood base 40x18 cm
11080.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Sárdinecz (Sárdi) Ferenc (1883-1942): Art deco táncoló akt csörgődobbal. Patinázott bronz, jelzett, vállon apró öntési hiba,  Szili Öntöde  1919,  m: 35 cm
11081.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft