1885 Emlék levonóképes kaspó (A Magyar Országos Kiállítás Iparcsarnoka) felirattal, jelzés nélkül, alján betömött lyukkal, belsejében gyári máz hibával, kopott aranyozással, kézzel festett díszítő mintával, m: 19 cm, d: 18,5 cm