Órák

Tételek száma: 14

cca XIX. század vége Cuendet Constant Budapest svájci utazó óra, római számos számlappal, fém-üveg óratesttel, az óra alján alig látható tulajdonosi bejegyzéssel, eredeti tokkal, és húzókulccsal, kis karcolásokkal, kopott, sérült tokkal, működik./ cca End of 19th century Cuendet Constant Budapest swiss travel clock, with roman number clock face, metal-glass body-clock, with a pale notice on the bottom, with original box, and key, with little scratches on the bottom, with worn and damaged box, working.
11150.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
271,00
312,50

11151.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Drounchan Vince Budapest, jelzett ezüst zsebóra. Duplafedeles. Szép, működő állapotban / Silver pocket watch.
11152.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Omega ezüst női karóra bőr szíjjal, szép, működő állapotban / Silver wristwatch for women
11153.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
13

Ezüst zsebóra, ezüst óralánccal, kulcsos szerkezettel, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11154.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Johann Jorgo Wien, duplafedeles ezüst zsebóra szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11155.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Árpád, jelzett ezüst zsebóra ezüst lánccal. Duplafedeles. Szép, működő állapotban / Silver pocket watch.
11156.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

Ezüst Longines zsebóra, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11157.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Tulaezüst Armada Watch zsebóra angyalos magyar címerrel a tokon, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11158.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
9

Ezüst Doxa zsebóra, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11159.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
10

Ezüst Tavannes zsebóra, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11160.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
10

11161.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft