Tétel

Katalógusszám:

11665.
Lezárult 29. Nagyaukció
Fotó

Kikiáltási ár:

100 000 Ft
271,00 EUR, 312,50 USD

Leírás:

1927 Budapest, látogatók Robert Sexé (1890-1986) francia motoros világkörüli utazó kiállításán, a Petrákovits Testvérek, a Mathis és a Gillet-Herstal reklámjával, nagyméretű fotó, Munkácsi Márton (1896-1963) felvétele, hátulján pecséttel jelzett, kis sérüléssel, 22×29 cm / 1927, Budapest, visitors at the exhibition of Robert Sexé (1890-1986) French motocyclist and globetrotter, with various advertisements, e. g. Gillet-Herstal, photography taken by Martin Munkácsi (1896-1963), with stamp on its back, with small damage, 22×29 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor