Festmények és grafikák Tételek száma: 61
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1733153
10048
29
70000
Schéner Mihály (1923-2009): Plázs. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 1765101
10049
29
40000
Scholz Erik (1926-1995): Árnyékot adó fák. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 73×95 cm 1773101
10053
29
Spitzer Manó (1844 - 1919): Majomszerelem, art deco. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, a kartonon kis foltokkal, 20x15 cm. 1768553
10054
29
1100000
Szőnyi István (1894-1960): Kertvendéglő (Zebegény). Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 48,5×93,5 cm
Kikiáltási ár:
1 100 000 Ft
1748288
10055
29
28000
Sztelek Norbert (1884-1956): Nagybánya. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×36 cm 1752219
10056
29
40000
Uher Arisztid (?-?): Olvasó akt háttal. Olaj, falemez, festék hibákkal, jelzett, 99×75 cm 1765305
10057
29
160000
Urbán György (1936-2011): Kék örvénylés. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 90x100 cm
Kikiáltási ár:
160 000 Ft
1613154
10058
29
80000
Verebics Ágnes (1982-): Hátsó (2001). Olaj, vászon, jelzett (hátoldalán), keretben, 100×70 cm 1765453
10059
29
Würtz Ádám (1927-1994): Serenade. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×39 cm 1774684
10060
29
1959 Zádor István (1882-1963): Pór Bertalan festőművész, aláírásával. Ceruza, papír, jelzett, 20x17 cm 1776497
10061
29
75000
cca 1900 "Minden gyászoló öröme", orosz Istenanya-ikon, tojástempera, fa, sérülésekkel, 22×19 cm / cca 1900 "Joy of All Who Sorrow; clothes for those who are naked, health to those who are sick", Russian icon of the Theotokos, egg tempera, on wood, with small damages, 22×19 cm 1732839
10062
29
50000
cca 1900 "Minden gyászoló öröme" (Vsekh skorbyashchikh radost'), orosz Istenanya-ikon, tojástempera, fa, restaurált, kis sérülésekkel, 24×18,5 cm / cca 1900 "Joy of All Who Sorrow" (Vsekh skorbyashchikh radost') Russian icon of the Theotokos, egg tempera, on wood, restored, with small damages, 24×18,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft