Festmények és grafikák

Tételek száma: 61

Mattioni Eszter (1902-1993): Ülő nő, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 19×15 cm
10036.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Melocco Miklós (1935-): Ló és lány táncol. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×33 cm
10037.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Menyhárt Tamás (1966-): Henk Csaba 2016. Vegyes technika, vászon, jelzett,  80×60 cm
10038.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

Németh György (1888-1962): Lovasszekér a faluban. Olaj, repedezett falemez, jelzett, üvegezett keretben, 12,5×17,5 cm
10039.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Orbán Attila (1958-): Üzenet. Akril, vászon, jelzett, 40x120 cm és 120×80 cm
10040.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Orosz Balázs (1963-): City in the night. Akril, vászon, jelzett, 70×50 cm
10041.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Orosz Gellért (1919-2002): Fák házzal 1969. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
10042.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

Pap Domonkos (1894-1972): Liget. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm
10043.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Parobek Alajos (1896-1947): Vasárnap délután. Olaj, karton,  jelzett, keretben, 26×35 cm
10044.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Páldy Zoltán (1884-1939): Virágcsendélet. Pasztell, karton, jelzett, üvegezett keretben, 37×32 cm
10045.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

Pekáry István (1905-1981) 6 db népművészeti grafikája, (Matyó legény, Veszprémi juhász, Sárközi leány, Csárdás, Párnatánc, Mezőkövesd csárdás.) Színezett rézkarc, papír, jelzett, 13×9 cmx3 és 21x15 cmx3 közötti méretben.
10046.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

10047.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft