https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 82

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
1
15600.

1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
V.N. Szukacsov (szerk.): Növény és környezet. II. Budapest, 1952, Akadémiai Kiadó. Kiadói félbőr kötésben.
1
15601.

V.N. Szukacsov (szerk.): Növény és környezet. II. Budapest, 1952, Akadémiai Kiadó. Kiadói félbőr kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Orvosi helyesírási szótár. Szerk.: Dr. Fábián Pál, Dr. Magasi Péter. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó-Országos Orvostudományi Információs Intézet és Könyvtár. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1
15602.

Orvosi helyesírási szótár. Szerk.: Dr. Fábián Pál, Dr. Magasi Péter. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó-Országos Orvostudományi Információs Intézet és Könyvtár. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Orosz Dezső dr.: A gyermek szervezete, életműködései, táplálása, gondozása, gyakori betegségei és ápolása. 20 ábrával. Bp., é.n., Novák és Tsa. Kiadói vászon kötésben.
1
15603.

Orosz Dezső dr.: A gyermek szervezete, életműködései, táplálása, gondozása, gyakori betegségei és ápolása. 20 ábrával. Bp., é.n., Novák és Tsa. Kiadói vászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói foltos egészvászon kötés.
1
15604.

Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Budapest, 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói foltos egészvászon kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ranschburg Pál: A fejfájás kór- és gyógytana. 12 eredeti ábrával. Bp., 1936, Novák Rudolf. 63 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
1
15605.

Ranschburg Pál: A fejfájás kór- és gyógytana. 12 eredeti ábrával. Bp., 1936, Novák Rudolf. 63 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Schmaus: A kórbonctan alapvonalai. Átdolg.: Herxheimer, Gotthold. 2. köt.: Részletes kórbonctan. Bp., 1915, Franklin. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. + Tóth Béla: Mendemondák. Bp., é. n., Athenaeum. Kopott vászonkötésben, címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.
1
15606.

Schmaus: A kórbonctan alapvonalai. Átdolg.: Herxheimer, Gotthold. 2. köt.: Részletes kórbonctan. Bp., 1915, Franklin. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. + Tóth Béla: Mendemondák. Bp., é. n., Athenaeum. Kopott vászonkötésben, címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A Pesti Hírlap Könyvtára: A föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kopottas, javított gerinccel.
1
15607.

A Pesti Hírlap Könyvtára: A föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kopottas, javított gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.
1
15608.

Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Albert Hoffa - Dr. Rudolf Grashey: Atlas und Grundriss Verabandlehre für Studierende und Aerzte. Lehmann's Medizinische Handatlanten XIII. München, 1910, J. F. Lehmanns. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon. Számos képpel illusztrálva. Német nyelvű egészségügyi tankönyv. / Linen binding, with lot of illustrations, fourth edition, in german language.
1
15609.

Dr. Albert Hoffa - Dr. Rudolf Grashey: Atlas und Grundriss Verabandlehre für Studierende und Aerzte. Lehmann's Medizinische Handatlanten XIII. München, 1910, J. F. Lehmanns. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon. Számos képpel illusztrálva. Német nyelvű egészségügyi tankönyv. / Linen binding, with lot of illustrations, fourth edition, in german language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.
1
15610.

Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
EUR
,
10,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Erasmus Darwin: Zoonomie oder Gesetze des organischen Lebens. Második kötet, első rész. Töredék kötet. Hannover, 1797, Gebrudern Hahn, 762 p + 3 rézmetszet. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, német nyelven. Jó állapotban. A szerző Erasmus Darwin (1731-1802) angol fizikus, természetfilozófus, feltaláló, korának egyik jelentős gondolkodója, Charles Darwin nagyapja./ Erasmus Darwin: Zoonomia, or, the laws of organic life. Second book, first part. Half-leather-binding, in german language. The cover is little bit worn.  The writer, Erasmus Darwin (1731-1802) was the grandfather of Charles Darwin.
1
15611.

Erasmus Darwin: Zoonomie oder Gesetze des organischen Lebens. Második kötet, első rész. Töredék kötet. Hannover, 1797, Gebrudern Hahn, 762 p + 3 rézmetszet. Korabeli aranyozott, bordázott gerincű félbőr kötésben, kopottas borítóval, német nyelven. Jó állapotban. A szerző Erasmus Darwin (1731-1802) angol fizikus, természetfilozófus, feltaláló, korának egyik jelentős gondolkodója, Charles Darwin nagyapja./ Erasmus Darwin: Zoonomia, or, the laws of organic life. Second book, first part. Half-leather-binding, in german language. The cover is little bit worn. The writer, Erasmus Darwin (1731-1802) was the grandfather of Charles Darwin.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz