Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 82

1938 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XXIV. naggyűlés. Bp., 1938. M. Sebésztársaság. 496 p. Korabeli félvászonkötésben, tulajdonosi pecséttel.
15576.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15577.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15578.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15579.

Kikiáltási ár:
800 Ft

15580.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

De Kruif: Bacillus vadászok, Ford.: Detre László. Bev.: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., 1933, Gutenberg, Egészvászon kötésben
15581.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Dr. Szekér Dalma: A csecsemő- és gyermekkor betegségeink pathologiája és therápiája különös tekintettel a differentialis diagnosisra orvosok és orvostanhallgatók számára. [Szeged], 1928, Szerzői kiadás. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
15582.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15583.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15584.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15585.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

15586.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

15587.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft