Az Olcsó Könyvtár 4 kiadványa egybekötve:
Kónyi Manó: Deák Ferenc. Miért nem ment el az 1843-diki országgyülésre? Bp., 1889, 105+6 p.
Coppée Ferenc: Idyll a háború alatt. Fordította Molnár Gyula. Bp., 1894, 108+4 p.
Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
Macaulay T. B.: Johnson Sámuel. Fordította Aszalay Gyula. Bp., 1897, 59+4 p.
Spielhagen Frigyes: Az utolsó órában. Fordította Halasi Aladár. Bp., 1881, 162 p.