Tétel

Katalógusszám:

12560.
Lezárult 289. Gyorsárverés
Fotó

Kikiáltási ár:

32 000 Ft
86,72 EUR, 100,00 USD

Leírás:

1896 Ezredéves Kiállítási Emlék, leporelló, 14 db keményhátú fotó, feliratozva, Fényképészeti Szövetkezés Kiadása, kiadói díszesen illusztrált egészvászon kötésben, kopottas, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, javított kötéssel, de fotók jó állapotban, 10x16 cm.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván