Dr. Wondrasek [József]: A gyógyszerészi gyakorlat és gyógyszerüzemi technika kézikönyve I-II. Bp., é.n., Szerzői kiadás, VIII+584+391 p. Számos szövegközti ábrával, Könyvkötői egészvászon-kötés, megviselt állapotban, a címlap hiányos, az I. kötet gerince sérült, az I. kötet 1/2. oldala részben hiányos, a II. kötetből 290-303 p. és 322-391 p. között a lapok kijárnak