Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 117

A színésznevelés breviáriuma. Vál.: Nánay István. Bp., [1983], Múzsák Közművelődési Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
15390.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

A "Műhelytitkok" sorozat 3 kötete: Fémek, kövek, mesterek; Rézmetszet, rézkarc; Színes kövek művészete. Papírkötésben, jó állapotban.
15391.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

15392.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Genthon István: Ferenczy Károly. Bp., 1963, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15393.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Petrovics Elek: Magyar Mesterművek.  Bp., 1936 Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrálva. Kiadói javított gerincű egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült kötéssel, az első három lap részben kijár.
15394.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. 18 szövegképpel és 40 műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp, 1902, Athenaeum. 76p. + 39t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, két illusztráció kijár (2.,19. t.)
15395.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Farkas Jenő: Vígjátéktól az avantgárdig. Palamart kiadó, 2010, 221 p. Papírkötés, jó állapot, szerzői dedikációval
15396.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Expositio I. Borsos Mihály fotográfiái. Bp., 2006, Vince. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15397.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

15398.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Béla Uitz. Arbeiten auf Papier aus den Jahren 1913-1925. Budapest - Wien - Moskau - Paris. Szerk.: Bajkay, Éva. Bp. - Bécs, 1999, Új Művészet Alapítvány - Graphische Sammlung Albertina. Papírkötésben, jó állapotban.
15399.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Csongor és Tünde. Egy előadás képei. Eger, [1986], Révai. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
15400.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Knackfuß, H. - Zimmermann, Max G.: Allgemeine Kunstgeschichte. 1-3. köt. Bielfeld - Leipzig, 1914, Verlag von Belhagen&Klasing. Megviselt vászonkötésben, példányonként változó állapotban.
15401.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft