Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 117

15378.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Werner Sobotka, Horst Stasny: Zeit-zeugen Fotografie in Österreich seit (1945). Baden, 2011, Edition Lammerhuber. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. Jó állapotban./ Hardbeck, in German language.
15379.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Gross Arnold emlékkönyve. Szelényi Károly fotóival. Bp., 1985, Móra. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15380.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Boldog karácsonyt! Régi és újabb ékességek, ünnepi szokások. Vál.: Szikora Zsuzsa. Bp., 2001, Tuff Produkció. Félműbőr kötésben, jó állapotban.
15381.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Seregélyi György: Magyar festők és grafikusok adattára. Életrajzi lexikon az 1800-1988 között alkotó festő- és grafikusművészekről. Szeged, 1988, szerzői. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
15382.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Gombos Károly: Aszkéták, dervisek, imaszőnyegek. Old Oriental Prayer Rugs. Bp., 1984, Múzsák Közművelődési Kiadó. Papírkötésben, jó állapotban.
15383.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Cavellini, Guglielmo Achille: Autoritratti. Self-Portraits. Autoportraits. Selbstporträts. Mostra a domicilio. Brescia, 1981, Tipografia Maghina. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
15384.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

15385.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

15386.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Wheeler, Monroe: Modern Painters and Sculptors. New York, 1947, Museum of Modern Art. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15387.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Lehel Ferenc: Magyar művészet a török világ idején. Bp., 1913, Pallas. Kötése hiányzik.
15388.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Po Kremlju. Moszkva, 1970, Moszkovszkij Rabocsij. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15389.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft