Nyomtatványok Tételek száma: 385
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1341543
13569
287
100
Printed Materials
1935 Boross Elemér: Ti szegény lányok. Krónika. A Nemzeti Színház műsorkísérő füzetei sorozat. Papírkötés. 1420599
13570
287
Printed Materials
4 db kiállítási és könnyűzenei plakát, benne Back to Black plakát is / 4 exhibition posters 1420597
13571
287
Printed Materials
5 db kiállítási plakát, benne 1848-as és térképes témájú plakát / 4 exhibition posters 1478887
13572
287
Printed Materials
Grete Müller: Das Patiencenbuch. Berlin, Steyyrermühl. 78p. Kártyakönyv 1506783
13573
287
Printed Materials
Vegyes papírrégiség tétel, benne militária és okmányok is. Kb 30 db 1506120
13574
287
Printed Materials
50 db különféle szentkép, régi és új egyaránt, különböző méretben 1382306
13575
287
3200
Printed Materials
Fliegende Blatter XXXIV. N. 809-834. München, é.n., Braun & Schneider, 208 p. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. A borítója kopott. A lapok néhol foltosak. A lapok meglazultak a 106+111 p. között. / Linen-binding, in german language. The cover is worn, with some spotties. The pages are getting out between 106-111 p. 1506377
13576
287
Printed Materials
A magyar dal. Ezer magyar népdal. Összegyűjtötte, kiválogatta, zongorára és énekhangra harmonizálta Kún László. Bp., é.n., Könyves Kálmán Magyar Műkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötésben, Gottermayer N.-féle kötésben, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel. 1502034
13577
287
Printed Materials
1939 Díszes fejlécű belga távíratok, jó állapotban, 25x19 cm. 1508224
13578
287
Printed Materials
Kis nyomtatvány: 8 db különféle fejléces, reklámos levelezőlap 1502802
13579
287
Printed Materials
Giovanni Volpato: Foghúzás, A pék, 2 db rézmetszet reprodukció, 21,5x17,5 cm 1391619
13580
287
Printed Materials
Madaras Árpád: Facimbalom (xylophon) iskola. Bp., é. n., szerzői. Kissé foltos tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban, 16 p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft