Nyomtatványok

Tételek száma: 385

1935 Boross Elemér: Ti szegény lányok. Krónika. A Nemzeti Színház műsorkísérő füzetei sorozat. Papírkötés.
13569.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,31

4 db kiállítási és könnyűzenei plakát, benne Back to Black plakát is / 4 exhibition posters
13570.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

5 db kiállítási plakát, benne 1848-as és térképes témájú plakát / 4 exhibition posters
13571.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Grete Müller: Das Patiencenbuch. Berlin, Steyyrermühl. 78p. Kártyakönyv
13572.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Vegyes papírrégiség tétel, benne militária és okmányok is. Kb 30 db
13573.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

50 db különféle szentkép, régi és új egyaránt, különböző méretben
13574.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Fliegende Blatter XXXIV. N. 809-834. München, é.n., Braun & Schneider, 208 p. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés. Gazdagon illusztrált, német nyelvű, humoros kiadvány. A borítója kopott. A lapok néhol foltosak. A lapok meglazultak a 106+111 p. között. /  Linen-binding, in german language. The cover is worn, with some spotties. The pages are getting out between 106-111 p.
13575.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
10,00

A magyar dal. Ezer magyar népdal. Összegyűjtötte, kiválogatta, zongorára és énekhangra harmonizálta Kún László. Bp., é.n., Könyves Kálmán Magyar Műkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötésben, Gottermayer N.-féle kötésben, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.
13576.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1939 Díszes fejlécű belga távíratok, jó állapotban, 25x19 cm.
13577.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Kis nyomtatvány: 8 db különféle fejléces, reklámos levelezőlap
13578.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Giovanni Volpato: Foghúzás, A pék, 2 db rézmetszet reprodukció, 21,5x17,5 cm
13579.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Madaras Árpád: Facimbalom (xylophon) iskola. Bp., é. n., szerzői. Kissé foltos tűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban, 16 p.
13580.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft