A magyar dal. Ezer magyar népdal. Összegyűjtötte, kiválogatta, zongorára és énekhangra harmonizálta Kún László. Bp., é.n., Könyves Kálmán Magyar Műkiadó Rt. Kiadói egészvászon-kötésben, Gottermayer N.-féle kötésben, kopottas, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.