Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft

Leírás:

Magyar Közélet. Politikai, társadalmi, közgazdasági, jogi, irodalmi és művészet szemle. Szerk.: Dr. Halmai Elemér. Második évfolyam harmadik kötet (1903. julius 1.-augusztus 18.) Bp., 1903, Orsz. Közp. Községi Nyomda Rt. Korabeli egészvászon kötés, megviselt foltos, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. Halmai Elemér, Bánffy Dezső, Fáy Béla, Dóczi Lajos, Endrődi Sándor és mások a korszakra vonatkozó érdekes írásaival.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor