Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 38

Arany (Au) 14 K női karóra, jelzett, nem müködik, "Garay János Gyula" karton ékszeres dobozban,  bruttó:11 g
19000.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Ezüst (Ag.) cigarettatárca, jelzett, apró horpadással, nettó:89 g,  9×8 cm
19001.

Kikiáltási ár:
19 000 Ft
51,49
59,38

Arany(Au) 10K karkötő, jelzett(Italy), h: 20 cm, kopásnyomokkal, nettó: 12,4 g
19002.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Ezüst (Ag.) gyógyszeres dobozka, figurális jelenettel, belül aranyozott, nettó:9 g, d:3 cm
19003.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
11

Ezüst (Ag.) áttört szélű hamuzó, jelzett, 10×7 cm, nettó:32 g
19004.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag.) gyújtó, jelzett, mesterjeggyel, gravírozott monogrammal, nettó: 19 g  4,5×2 cm
19005.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst (Ag.) gyufatartó, jelzett, mesterjeggyel, nettó: 24 g 4×2,5 cm
19006.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Ezüst (Ag.) mini kancsó, jelzett, apró horpadással, nettó:14 g, m:5,5 cm
19007.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
9

Ezüst (Ag.) áttört szélű tálka, jelzett, d:8 cm, nettó:27 g
19008.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
27

Ezüst(Ag) 2 db gyűrű, egyiken markazit berakással, jelzett, méret: 50 és 51, bruttó: 4,3 g
19009.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Ezüst(Ag) karperec, 4 db, jelzett, d: 7 cm, nettó: 7,8 g
19010.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Uniom Chronométre ezüst(Ag) zsebóra, jelzett, d: 5 cm, nem jár, bruttó: 59,7 g
19011.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft