Dr. Borovszky Samu (szerk.): Győr vármegye. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monográfiája. Budapest, é.n. (1910), Országos Monografia Társaság. Kiadói illusztrált egészvászon, megviselt állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, Győr vármegye térképe javított, ragasztott, 360/361. oldal szakadt, hiányos.