Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 202

13378.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Szilárd Gyula: Mezőgazdaságtan I. Gazdasági ismétlőiskolai tanítók és gazdák használatára. Bp., 1917, "Pátra" Irodalmi Válllalt és Nyomdai Rt. IV., bővített kiadás. Korabeli átkötött félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, az előzékalpokon bejegyzésekkel, a címlapon névbejegyzéssel.
13379.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Albrecht Kir. Herceg et al.: Magyar Sport. Budapest,  [1934], Merkantil Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült, javított kötéssel, a 15/16. oldal kijár.
13380.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Bakos Jenő (szerk.): Magyar mozdonyvezetők almanachja. Bp., 1932, Országos Szakcsoport. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, restaurált kötéssel tulajdonosi névbejegyzéssel. Jó állapotban.
13381.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Rákosi Jenő, et al.: Magyar vasutasok albuma. Bp., 1927, Apostol-nyomda. Kiadói díszes egészvászonkötésben, kissé kopottas borítóval, kissebb sérüléssel a borítón, fekete-fehér fotókkal.
13382.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

A magyar ipar almanachja. Szerk.: Dr. Dálnoki-Kovách Jenő, Dr. Ladányi Miksa. Br. Szerényi Miksa előszavával. Bp., 1929, "Magyar Ipar Almanachja" Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.
13383.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

R. H. Francé: A növények érzéki és szerelmi élet. Fordította Pogány József. A darwinizmus mai állása. Fordította Kovács Sándor. Természettudományi Könyvtár. Bp., 1913, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés.
13384.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Rákosi Jenő, et al.: Magyar vasutasok albuma. Bp., 1930, Hauptmann Béla. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
13385.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

R. C. Punnett: Az átöröklés. Bp., 1928, A Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben.
13386.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Kolta Ervin: A cukorbaj. Bp., 1959, Medicina. 90 p. Kiadói papírkötésben.
13387.

Kikiáltási ár:
800 Ft

Magyar Pál: Ezerarcú vírus. Bp., 1964, Medicina. 53 p. Kiadói papírkötésben.
13388.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13389.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft