https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 202

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. Bp., 1904, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Papírkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
1
13353.

Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. Bp., 1904, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Papírkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bartal Aurél: Szerves készítmények előállítása. Szerves-laboratóriumi segédkönyv főiskolai vegyészhallgatók számára. Bp., 1909, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1
13354.

Bartal Aurél: Szerves készítmények előállítása. Szerves-laboratóriumi segédkönyv főiskolai vegyészhallgatók számára. Bp., 1909, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit sérült gerincű papírkötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Sok képmelléklettel. Vászonkötésben, jó állapotban.
1
13355.

Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok. Bp., 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Sok képmelléklettel. Vászonkötésben, jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Brehm Alfréd: Az állatok világa egy kötetben. (Kis Brehm) Átdolgozta Rapaics Raymund. Reprint kiadás. Bp., 1989, ÁKV-Maecenas. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadozott védőborítóban. Az előzéklapot korábban összefirkálták.
1
13356.

Brehm Alfréd: Az állatok világa egy kötetben. (Kis Brehm) Átdolgozta Rapaics Raymund. Reprint kiadás. Bp., 1989, ÁKV-Maecenas. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadozott védőborítóban. Az előzéklapot korábban összefirkálták.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Növénytan. Szerkesztette: Dr. Hortobágyi Tibor. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászonkötésben.
1
13357.

Növénytan. Szerkesztette: Dr. Hortobágyi Tibor. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Várnai József: Metró motorkocsik járműszerkezeti ismerete II. Bp., 1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötésben.
1
13358.

Várnai József: Metró motorkocsik járműszerkezeti ismerete II. Bp., 1987, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Hendrik Willem van Loon: Ember, honnan indultál? Bp., 1938, Hungária. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon-kötésben.
1
13359.

Hendrik Willem van Loon: Ember, honnan indultál? Bp., 1938, Hungária. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Herold Gyula: Bányaipar. Gépkezelő. Bp. 1952. Népszava. Kiadói illusztrált papírborítóban.
1
13360.

Herold Gyula: Bányaipar. Gépkezelő. Bp. 1952. Népszava. Kiadói illusztrált papírborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Lasz Samu: Tudományos problémák I. Bp., é.n., Légrády. 191 p. Kiadói, gerincén papírcsíkkal megerősített papírkötésben. Ritka unicus kötet.
1
13361.

Dr. Lasz Samu: Tudományos problémák I. Bp., é.n., Légrády. 191 p. Kiadói, gerincén papírcsíkkal megerősített papírkötésben. Ritka unicus kötet.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
P. H. Groggins: A szintetikus szerves vegyipar alapeljárásai. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1
13362.

P. H. Groggins: A szintetikus szerves vegyipar alapeljárásai. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
EUR
,
11,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Szentvári Miksa: A motorok szerkezete és kezelése. Bp., é.n., Vörösváry. 224 p. Kiadói papírkötésben.
1
13363.

Szentvári Miksa: A motorok szerkezete és kezelése. Bp., é.n., Vörösváry. 224 p. Kiadói papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Almássy Tibor: Autóversenyzők, versenyautók. Bp., 1975., Sport. Kiadói, kissé ázott egészvászon-kötésben.
1
13364.

Almássy Tibor: Autóversenyzők, versenyautók. Bp., 1975., Sport. Kiadói, kissé ázott egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz