Horváth Mihály: A magyarok története rövid előadásban. Pest, 1868, Heckenast Gusztáv, 596 p. Korabeli félbőr kötésben, megviselt állapotban, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlapon névbejegyzéssel, a könyben aláhúzásokkal, bejegyzésekkel.