Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 80
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1478127
13262
284
Books: Architecture, Art
A renaissance mesterei. Giorgio Vasari életrajzaiból ford. és jegyz. Honti Rezső. Bp., 1924, Győző Andor. Kiadói díszes egészvászon-kötésben. 1394013
13263
284
Books: Architecture, Art
Magyar rajzolóművészek. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége. Kopott vászonkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban. 1472333
13264
284
Books: Architecture, Art
P. Brestyánszky Ilona: Kovács Margit. Budapest, 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, Corvina Kiadó. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban. 1479479
13265
284
Books: Architecture, Art
Lengyel Györgyi: Népi batik. Bp., 1972. Magyar Nők Orsz. Tanácsa 1473063
13266
284
Books: Architecture, Art
Timm, Werner: Edvard Munch. Berlin, 1973, Henschelverlag Kunst und Gesellschaft (Welt der Kunst). Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1476664
13267
284
Books: Architecture, Art
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, é.n., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér illusztrációkkal. 1477782
13268
284
Books: Architecture, Art
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1995. Háttér kiadó Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 1477778
13269
284
Books: Architecture, Art
Lédács Kiss Aladár - Szűts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1977. Gondolat. Egészvászon kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft