Sienkievic Henrik: A szeretet rabja. Bp., 1907, Magyar Kereskedelmi Közlönyv Hirlap- és Könyvkiadó-Vállalat. Kiadói egészvászon kötésben, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, laza, sérült kötéssel.